Wydrukuj tę stronę

Wykaz kościołów - cd 1

 

Wykaz kościołów i kaplic z adoracją
w polskich diecezjach - cd

 

Wykaz kościołów wg diecezji (L - R)
Poprzednia strona - diecezje A - K oraz kolejna strona - diecezje S - Z

Adres Data rozpoczęcia Godziny  
Diecezja legnicka (6)
Jelenia Góra plac Kościelny 1
parafia św. Erazma i Pankracego, kaplica św. Anny
  pn-sob.9.30-17.00
Kamienna Góra ul. Karola Miarki
parafia św. Piotra i Pawła
  całodzienna  
Legnica plac Katedralny 6
parafia katedralna św. Ap. Piotra i Pawła
  6.30-18.00, ndz 13.00-18.00
Legnica, ul. Nadbrzeżna 3
parafia św. Jacka
1.12.2018 całodobowa
Lubin ul B. Prusa 4
parafia Najśw. Serca Pana Jezusa oo Salezjanów
  całodzienna  
Lubin, ul Orla 32
parafia św. Maksymiliana Kolbe
  całodzienna  
Archidiecezja lubelska (8)
Chełm ul. ks. Mrozka 1
parafia Chrystusa Odkupiciela
2.02.2011 pon-sob 7.30-17.00
Kraśnik ul. Z. Krasińskiego 13
parafia św. Józefa
  codz. 6.30-18.00
i czwartki 18.50-20.00
Lublin ul. Pogodna 7
parafia Świętego Krzyża
4.07.2003
całodobowa 17.04.2014
całodobowa
Lublin ul. Fabryczna 19
parafia św. Michała Archanioła
  pon-sob 8.30-18.00, ndz 13.00-18.00
Lublin Krakowskie Przedmieście 42
klasztor oo Kapucynów
  codz. 6.30-19.00
Lublin al. Jana Pawła II 11
parafia Świętej Rodziny
 3.04.2005 codz. 8.30-18.00
Lublin, ul Filaretów 7
parafia św. Józefa
maj 2020 pon-sob 8.30-17.30
Puławy, ul. Lubelska 7a
parafia MB Różańcowej
  8.30-18.00
Diecezja łomżyńska (8)
Łapy, ul. Jana Matejki 10,
parafia Świętego Krzyża
 8.09.2013 codz 6.00-21.00
Łomża ul. Dworna 25
Katedra pw. św. Michała Archanioła
  codz. 7.00-19.00
Łomża, ul. kard. S. Wyszyńskiego 11
parafia Miłosierdzia Bożego
  pon-sob 8.30-21.00
Łomża, ul. Wąska 93
parafia św. Andrzeja Boboli
od lutego 2020 całodobowa
Ostrołęka, ul. Szwedzka 2
parafia Nawiedzenia NMP
2.06.2019 całodobowa
Ostrołęka, ul. Gomulickiego 1a
Sankt. św. Antoniego Padewskiego
   powsz. 9.30-18.00
Suchcice 5, 07-407 Czerwin
kaplica Ognisko Bożego Pokoju
1.01.2018 całodobowa
Wyszków ul. Kościuszki 19
parafia św. Wojciecha
 26.08.2005 całodobowa
Diecezja łowicka (4)
Kutno, ul. ks. Kard. S. Wyszyńskiego 4
parafia św.Wawrzyńca
  codz. 9.00-18.00
Łowicz Stary Rynek 24/30
parafia katedralna pw. Wniebowzięcia NMP
     
Skierniewice, ul. Kard.S.Wyszyńskiego 12
parafia NSPJ
16.10.2008 całodzienna  
Żyrardów ul. Narutowicza 30
parafia MB Pocieszenia
  pon-pt 15.00-17.00  
Archidiecezja łódzka (4)
Bełchatów, aL. Kard. S. Wyszyńskiego 42
parafia NMP Matki Kościoła
14.12.2005  całodzienna
Łódź, ul Gdańska 85 kaplica MB Królowej Pokoju w Ognisku Bożego Pokoju 24.09.2005 całodobowa
Łodź, ul. Krasickiego 2
parafia MB Anielskiej, oo.Franciszkanów
  pon-sob 7.30 - 18.00
Łódź, ul. Piotrkowska 265
parafia archikatedralna św. Stanisława Kostki
  całodzienna  
Diecezja opolska (8)
Kornice
kaplica MB Różańcowej
  pn-wt 14.00-6.00, wt-czw 14.00-22.00, pt 17.00-20.00
Nysa ul. Rodziewiczówny 18
Klasztor ss. Służebnic Ducha
Świętego od Wieczystej Adoracji
  codz. 5.30-20.15
Opole, pl. Kopernika 12
parafia MB Bolesnej i św. Wojciecha
22.04.2022 całodobowa
Opole plac Wolności 2
Kościół św. Trójcy oo Franciszkanów
  pon-sob 9.00-19.00, ndz 12.00-19.00
Opole ul. Grota Roweckiego 3
parafia Przemienia Pańskiego, kaplica Świętej Rodziny
7.08.2009 pon-sob 7.30-17.45
Otmuchów, pl. Jana Pawła II 2
parafia św. Mikołaja i św. Franciszka Ksawerego
  całodzienna
Racibórz, ul. Warszawska 29
parafia NSPJ
19.03.2021 całodobowa
Racibórz, ul. Mickiewicza 8
parafia Wniebowzięcia NMP
  pon-pt 7.00-18.00
Diecezja pelplińska (2)
Kartuzy ul. Dworcowa 8
parafia św. Kazimierza
4.06.2010 codz 9.00-19.00
Tuchola, ul. Świecka 24
parafia Bożego Ciała
kaplica adoracji erygowana 28.07.2005    
Diecezja płocka (2)
Płock, ul. Mostowa 7
Katedra Płocka pw. Wniebowzięcia NMP
1.09.2010 9.30-18.00
Płock, pl. Stary Rynek 14
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
  7.00-17.00
Archidiecezja poznańska (22)
Buk, ul. Mury 30
parafia św. Stanisława BM
od 2010 codz. 8.00-18.30  
Czarnków, ul. Kościelna 1
parafia św. Marii Magdaleny
od 2009 codz. 7.30-18.00
Kościan, ul. Kościelna 1
parafia NMP Wniebowziętej
15.05.2022 całodobowa
Leszno, ul. Kościelna 18
parafia św. Mikołaja
od 1973 codz. 7.30-18.00,
ndz 14.00-18.30
Międzychód ul. J. Piłsudskiego 18
parafia Niepokalanego Serca NMP
6.12.2010 8.00-18.00
Mosina ul. Kościuszki 1
parafia św. Mikołaja
  pon-pt 8.45 - 18.00,
ndz 13.00-17.30
Oborniki, ul. Kościelna 2
parafia NMP Wniebowziętej
 od 2007 codz. 9.00-18.00
Pniewy, ul. Kapłańska 3
Kościół pw. Świętego Ducha
Mniszki Klaryski od Wieczystej Adoracji
adoracja mniszek
9.03.1987
6.00-19.00 dla świeckich
Poznań, ul. Starołęcka 42
parafia św. Antoniego
25.12.2020 całodobowa
Poznań, ul. Klasztorna 11
Fara pw. MB Nieustającej Pomocy,
św. Marii Magdaleny i św. Stanisława BM
27.06.1937 codz. 6.00-18.30
Poznań, os. Jana III Sobieskiego 116
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
19.04.2009 codz. 8.30-18.30
Poznań, ul. Garbary 22 (pl. Bernardyński)
Kościół pw św. Franciszka
oo. Franciszkanów
2.10.2009 codz. 9.30-18.00
Poznań, al. Niepodległości 20
Kościół Akademicki oo. Dominikanów pw. MB Różańcowej
  7.00-18.00  
Poznań, ul. Franciszkańska 2 (Wzgórze Przemysła)
Kościół pw. św. Antoniego
oo Franciszkanów
12.09.2007 6.30-18.00
Poznań, ul. Promienista 131 (os. Kopernika)
parafia Świętej Rodziny
15.12.2007 6.30-18.00
Poznań ul Działowa 25
Sanktuarium św. Józefa
klasztor Karmelitów Bosych
  pon-pt 15.30-18.00
Poznań, ul. Kościuszki 99
klasztor oo Dominikanów
4.12.1999 pon-sob 7.00-19.30
Poznań - Górczyn ul. Częstochowska 16
parafia Świętego Krzyża
 6.01.2022 całodobowa
Rawicz, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 10
parafia Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP
  7.30-18.30  
Szamotuły, ul. Kapłańska 12
Kolegiata pw. Matki Bożej Pocieszenia i św. Stanisława Bp
  8.30-18.30  
Śrem, ul. Kilińskiego 23
parafia Najśw. Serca Jezusa
od 2000 7.30-18.00
Wolsztyn, ul. dr. Roberta Kocha 38
parafia NMP Niepokalanie Poczętej
15.08.2010 pon-pt 9.00-18.00
Archidiecezja przemyska (5)
Krosno, ul. Wyszyńskiego 30
sanktuarium św. JPII
26.12.2021 całodobowa
Krosno, plac Konstytucji 3 Maja
parafia Podwyższenia Krzyża Św. oo Kapucynów
  pon-sob 9.30-18.00
Przemyśl ul. Jagiellońska 2
parafia św. Antoniego oo Reformatów
od 1967 całodzienna
Przeworsk, ul Krakowska 1
Kościół pw MB Śnieżnej ss Miłosierdzia
23.04.2006 pon-sob 7.00-18.00,
czw. 7.00-21.00
Sanok, ul Jana Pawła II 55
parafia Chrystusa Króla
13.03.2016 codz 6.00-19.00
Diecezja radomska (5)
Jedlnia-Kolonia 47B
Kaplica św. Jana Pawła
II Fundacja Eucharystyczny Płomień
30.11.2019 całodobowa
Końskie ul. Ks.J.Granata 8
parafia św. Mikołaja
  powsz. 8.00-17.30
Radom ul. Sienkiewicza 13
Katedra Opieki NMP
  pon-sob 8.30-18.00
Skarżysko-Kamienna ul.Wileńska 33
Sanktuarium MB Ostrobramskiej
  codz 7.30-17.30, całonocna
I piątek-sobota m-ca
Zwoleń ul. Kard.S.Wyszyńskiego 30
parafia Podwyższenia Krzyża św.
  pon-sob 7.30-18.00
Diecezja rzeszowska (4)
Dębowiec 55
Dom Rekolekcyjny xx Saletynów
19.09.2021 całodobowa
Rzeszów, ul. Połonińska 25
Dom Diecezjalny "Tabor"
29.11.2014 całodobowa foto Piotr Kordyś
Rzeszów, ul. Sokoła 8
Sanktuarium MB Rzeszowskiej,
klasztor oo Bernardynów
4.03.1962 pn-sob 9.45-18.30, ndz 13.00-15.00, 17.30-18.30
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 71
parafia MB Saletyńskiej
1.06.1996 8.40-17.00