Wydrukuj tę stronę

Wykaz kościołów - cd

 

Wykaz kościołów i kaplic z adoracją
w polskich diecezjach - cd

 

Wykaz kościołów wg diecezji (O - Z)
Poprzednia strona - diecezje A - Ł

Adres Data rozpoczęcia Godziny  
Diecezja opolska (4)
Nysa ul. Rodziewiczówny 18
Klasztor ss. Służebnic Ducha
Świętego od Wieczystej Adoracji
  codz. 5.30-20.15
Opole plac Wolności 2
Kościół św. Trójcy oo Franciszkanów
  pon-sob 9.00-19.00, ndz 12.00-19.00
Opole ul. Grota Roweckiego 3
parafia Przemienia Pańskiego, kaplica Świętej Rodziny
7.08.2009 pon-sob 7.30-17.45
Otmuchów, pl. Jana Pawła II 2
parafia św. Mikołaja i św. Franciszka Ksawerego
  całodzienna
Diecezja pelplińska (2)
Kartuzy ul. Dworcowa 8
parafia św. Kazimierza
4.06.2010 codz 9.00-19.00
Tuchola, ul. Świecka 24
parafia Bożego Ciała
kaplica adoracji erygowana 28.07.2005    
Diecezja płocka (2)
Płock, ul. Mostowa 7
Katedra Płocka pw. Wniebowzięcia NMP
1.09.2010 9.30-18.00
Płock, pl. Stary Rynek 14
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
  7.00-17.00
Archidiecezja poznańska (21)
Buk, ul. Mury 30
parafia św. Stanisława BM
od 2010 codz. 8.00-18.30  
Czarnków, ul. Kościelna 1
parafia św. Marii Magdaleny
od 2009 codz. 7.30-18.00
Kościan, ul. Kościelna 1
parafia NMP Wniebowziętej,
  8.30 -18.00  
Leszno, ul. Kościelna 18
parafia św. Mikołaja
od 1973 codz. 7.30-18.00,
ndz 14.00-18.30
Międzychód ul. J. Piłsudskiego 18
parafia Niepokalanego Serca NMP
6.12.2010 8.00-18.00
Mosina ul. Kościuszki 1
parafia św. Mikołaja
  pon-pt 8.45 - 18.00,
ndz 13.00-17.30
Oborniki, ul. Kościelna 2
parafia NMP Wniebowziętej
 od 2007 codz. 9.00-18.00
Pniewy, ul. Kapłańska 3
Kościół pw. Świętego Ducha
Mniszki Klaryski od Wieczystej Adoracji
adoracja mniszek
9.03.1987
6.00-19.00 dla świeckich
Poznań, ul. Klasztorna 11
Fara pw. MB Nieustającej Pomocy,
św. Marii Magdaleny i św. Stanisława BM
27.06.1937 codz. 6.00-18.30
Poznań, os. Jana III Sobieskiego 116
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
19.04.2009 codz. 8.30-18.30
Poznań, ul. Garbary 22 (pl. Bernardyński)
Kościół pw św. Franciszka
oo. Franciszkanów
2.10.2009 codz. 9.30-18.00
Poznań, al. Niepodległości 20
Kościół Akademicki oo. Dominikanów pw. MB Różańcowej
  7.00-18.00  
Poznań, ul. Franciszkańska 2 (Wzgórze Przemysła)
Kościół pw. św. Antoniego
oo Franciszkanów
12.09.2007 6.30-18.00
Poznań, ul. Promienista 131 (os. Kopernika)
parafia Świętej Rodziny
15.12.2007 6.30-18.00
Poznań ul Działowa 25
Sanktuarium św. Józefa
klasztor Karmelitów Bosych
  pon-pt 15.30-18.00
Poznań, ul. Kościuszki 99
klasztor oo Dominikanów
4.12.1999 pon-sob 7.00-19.30
Poznań - Górczyn ul. Częstochowska 16
parafia Świętego Krzyża
  codz. 8.30-10.00
Rawicz, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 10
parafia Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP
  7.30-18.30  
Szamotuły, ul. Kapłańska 12
Kolegiata pw. Matki Bożej Pocieszenia i św. Stanisława Bp
  8.30-18.30  
Śrem, ul. Kilińskiego 23
parafia Najśw. Serca Jezusa
od 2000 7.30-18.00
Wolsztyn, ul. dr. Roberta Kocha 38
parafia NMP Niepokalanie Poczętej
15.08.2010 pon-pt 9.00-18.00
Archidiecezja przemyska (3)
Krosno, plac Konstytucji 3 Maja
parafia Podwyższenia Krzyża Św. oo Kapucynów
  pon-sob 9.30-18.00
Przemyśl ul. Jagiellońska 2
parafia św. Antoniego oo Reformatów
od 1967 całodzienna
Przeworsk, ul Krakowska 1
Kościół pw MB Śnieżnej ss Miłosierdzia
23.04.2006 pon-sob 7.00-18.00,
czw. 7.00-21.00
Diecezja radomska (3)
Końskie ul. Ks.J.Granata 8
parafia św. Mikołaja
  powsz. 8.00-17.30
Radom ul. Sienkiewicza 13
Katedra Opieki NMP
  pon-sob 8.30-18.00
Zwoleń ul. Kard.S.Wyszyńskiego 30
parafia Podwyższenia Krzyża św.
  pon-sob 7.30-18.00
Diecezja rzeszowska (3)
Rzeszów, ul. Połonińska 25
Dom Diecezjalny "Tabor"
29.11.2014 całodobowa foto Piotr Kordyś
Rzeszów, ul. Sokoła 8
Sanktuarium MB Rzeszowskiej,
klasztor oo Bernardynów
4.03.1962 pn-sob 9.45-18.30, ndz 13.00-15.00, 17.30-18.30
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 71
parafia MB Saletyńskiej
1.06.1996 8.40-17.00
Diecezja sandomierska (3)
Opatów ul. S. Grota Roweckiego 8
parafia św. Marcina
  codz 8.00-18.00
Stalowa Wola ul. Ks. Popiełuszki 1
Bazylika Mniejsza MB Królowej Polski
  codz 7.30-18,
ndz 13.00-17.00
 
Tarnobrzeg ul. Konstytucji 3 Maja
parafia MB Nieustającej Pomocy
26.11.2006 (całodzienna od 11.06.1998) całodobowa
Diecezja siedlecka (2)
Biała Podlaska, ul. Narutowicza 37
kościół św. Antoniego oo. Kapucynów
  codz 9.00-18.30
Siedlce, ul. Rawicza 32
Klasztor Mniszek Benedyktynek Sakramentek
adoracja mniszek
od 1959
dla świeckich:
Diecezja sosnowiecka (5)
Dąbrowa Górnicza ul. Królowej Jadwigi 17
Sanktuarium MB Anielskiej
od 2007 pon-sob 8.00-17.45
Jaworzno ul. Katowicka 6
parafia MB Nieustającej Pomocy
od 1997 codz. 7.00-18.00
Olkusz ul. Szpitalna 1
Bazylika św. Andrzeja Ap.
  codz 9.00-18.00
Sosnowiec ul 3 Maja 20a
parafia Najśw. Serca Pana Jezusa
  codz. 8.30-17.45
Sosnowiec-Zagórze, ul. ks. Blachnickiego 3
Sanktuarium MB Fatimskiej
  pon-sob 8.00-18.00
Diecezja szczecińsko-kamieńska (3)
Stargard, ul. św. Jana Chrzciciela 1
parafia św. Józefa
4.04.2007 7.30-18.30
Szczecin, ul. Bogurodzicy 3
Sanktuarium Najśw. Serca Pana Jezusa
29.11.1959 pon-sob 6.00-19.00, śr 6.00-20.00, ndz 6.00-17.30 i 19.00-20.00
Szczecin, pl. św. Ottona 1
parafia św. Ottona z Bambergu
  6.00-18.00, sob 18.30-21.00
Diecezja świdnicka (6)
Dzierżoniów ul. Klasztorna
kościół pomocniczy Niepokalanego Poczęcia NMP
7.09.1989  pon-sob 8.30-18.00, ndz 13.00-17.00
Głuszyca ul. 11 Listopada 6a
parafia Chrystusa Króla
1.01.2015 całodobowa
Kłodzko ul. Łukasińskiego 34
kościół pw św. Jerzego i Wojciecha
Mniszki Klaryski od Wieczystej Adoracji
adoracja mniszek
26.05.1946
6.00-21.00 dla świeckich
Kłodzko ul. kard. S. Wyszyńskiego 1
parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
  pon-sob 7.00-18.00,
II ndz m-ca 13.30-17.00
Świdnica ul. Kotlarska 19
parafia św. Józefa
  pon-sob 7.30-18.30
Ząbkowice Śl. Ul. Grunwaldzka 8
Klasztor Mniszek Klarysek
od Wieczystej Adoracji
 adoracja mniszek 6.00-18.00 dla świeckich
Diecezja tarnowska (14)
Bochnia plac św. Kingi 9
Bazylika św. Mikołaja
  codz. 9.00-18.00
Dąbrowa Tarnowska ul. Zamkowa 3
parafia MB Szkaplerznej
29.01.2001 całodobowa
Dębica, ul. Krakowska 15
kościół pw. Ducha Św. ss. Służebniczek Dębickich
6.10.2003 pon-sob 8.00-18.00
Grybów pl. Kościelny 3
parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej
25.11.2010 pn-sob 8.00-17.00
Krynica Zdrój ul. Kościelna 2
parafia Wniebowzięcia NMP
27.10.2008 pon-pt 10.30-17.00
Limanowa ul. Jana Pawła II
Sanktuarium MB Bolesnej
  9.30-18.00
Mielec ul. bł. ks. R.Sitki 7
parafia św. Mateusza
  pon-sob 8.30-18.00,
ndz 13.30-17.30
Niskowa 178, Chełmiec
parafia św. Stanisława Kostki
16.06.2013 całodobowa
Nowy Sącz pl. Kolegiacki 1
parafia św. Małgorzaty, Sanktuarium Przemienienia Pańskiego
  codz. 6.30-18.00
Tarnów ul. Kapitulna 2
Bazylika Katedralna pw. MB Bolesnej
  9.30-18.00
Tarnów ul. Lwowska 102
parafia Najśw. Serca Pana Jezusa
18.06.2001 pon-sob 7.30-17.55
Tarnów, ul. Bernardyńska 3
parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
oo. Bernardynów,
  pon-sob 9.30-18.00
Tarnów, ul. Krakowska 41
parafia Świętej Rodziny, xx. Misjonarzy
  pon-sob 8.30-18.00
Tuchów ul. Wysoka 1
parafia Nawiedzenia NMP,
Sanktuarium Pani Ziemi Tarnowskiej
od lutego 2010 8.30-18.00
Diecezja toruńska (7)
Boleszyn 9
parafia św. Marcina Bpa
 8.12.2015 pon-sob 15.00-24.00, ndz 11.30-24.00
Brodnica, ul Farna 1
parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej
  pon-sob 8.30-18.15
Działdowo plac Biedrawy 3
parafia Podwyższenia Krzyża Św.
  pon-sob 7.30-17.00
Nowe Miasto Lubawskie, ul. Kościelna 10
parafia Św. Tomasza Apost.
  pon-pt 8.45-18.00
Toruń ul. Rydygiera 21
parafia MB Królowej Polski
10.06.2004 codz. 8.00-17.45
Toruń pl.Konstytucji 3 Maja 3c
parafia MB Częstochowskiej oo Paulinów
  pon-sob 10.00-18.00,
ndz 14.00-18.00
Toruń ul. Poznańska 69
parafia św. Piotra i Pawła oo Franciszkanów
  codz. 9.00-18.00
Diecezja warmińska (5)
Olsztyn ul. Staszica 5
katedra św. Jakuba
  powsz. całodzienna
Olsztyn ul. Dworcowa 1b
parafia św. Maksymiliana Kolbe oo Franciszkanów
  pon-sob 15.00-18.00  
Olsztyn ul. kard.S.Wyszyńskiego 11
parafia Chrystusa Odkupiciela Człowieka
  pon-sob 7.00-21.00
Olsztyn - Jaroty ul. Ks. J. Popiełuszki
parafia św. Mateusza
  codz 11.00-21.00
Olsztyn, ul. Morska 29
parafia MB Saletyńskiej
od września 2015 pon-sob 7.30-17.30
Archidiecezja warszawska (18)
Grodzisk Maz. ul. E.Orzeszkowej 10
parafia Miłosierdzia Bożego
  powsz 15.00-18.00,
ndz. 14.00-17.00
 
Warszawa Rynek Nowego Miasta 2
Klasztor Mniszek Benedyktynek Sakramentek
adoracja mniszek
od 1653
dla wiernych 7.00-18.00
Warszawa Koło, ul. Deotymy 41
parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
od stycznia 1986 całodobowa
Warszawa ul. Żytnia 11
Kaplica Zgromadzenia ss Pobożnych Uczennic Boskiego Mistrza
  powsz 8.00-18.00, ndz 9.30-17.30
Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 3
parafia pw. Świętego Krzyża
  9.30-16.30
Warszawa, ul. Świętojańska 10
Sanktuarium MB Łaskawej
  7.00-19.45, ndz 14.00-19.45
Warszawa na Siekierkach, ul. Gwintowa 3
Sanktuarium MB Nauczycielki Młodzieży
  codz. 15.00-18.00 i pon-sob 6.30-7.30
Warszawa ul. Żytnia 1
parafia Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny
  codz 7.30-18.00,
ndz 13.30-16.00
 
Warszawa Bielany Plac Konfederacji 55
parafia św. Zygmunta
  pon-sob 12-19.30, czw 9.00-21.00  
Warszawa Wola ul. Wolska 76
parafia św. Wojciecha
od 2003 codz. 8.30-18.00  
Warszawa ul Goraszewska 16
parafia św. Tadeusz Apostoła na Sadybie
  9.00-17.30, czw 9.00-21.00  
Warszawa Bemowo ul. Ks. Br. Markiewicza 1
parafia MB Królowej Aniołów xx Michalitów
 od 1997 pn,sob 15.00-22.00,
wt,śr,pt 8.30-22.00,
czw. 8.30-24.00, ndz.15.00-18.00
Warszawa ul Wojciechowskiego 32
parafia Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w Ursusie
  codz 8.30-18.00  
Warszawa ul. Łazienkowska 14
Kościół Monastycznej Wspólnoty Braci Jerozolimskich pw. MB Jerozolimskiej na Powiślu
  wt-sob 14.30-17.30 i w nocy czwartek, piątek  
Warszawa ul. Szczecińskiego 5
parafia Dobrego Pasterza na Reducie Wolskiej
  9.30-17.30, ndz 14.30-16.30
Warszawa ul. Zakroczymska 1
kościół Stygmatów św. Franciszka oo Franciszkanów
  pon-sob 15.00-19.00  
Warszawa ul. Stryjeńskich 21
parafia Ofiarowania Pańskiego
  codz 15.00-18.00
Warszawa Mokotów ul. Racławicka 14
kaplica Zgromadzenia ss. Franciszkanek Misjonarek Maryi
  pon-pt 7.15- 17.00, sob 7.15-15.00, ndz 11.00-17.00
Diecezja warszawsko-praska (7)
Legionowo, ul. Ks.J. Schabowskiego 2
parafia św. Jana Kantego
14.12.2013 pon-sob 7.30-17.30, niedz. 7.30-13.00
Otwock ul. Czecha 9
kaplica ss. Wieczystej Adoracji NS
26.08.1983 codz. 8.00-18.00
Warszawa – Anin ul. Rzeźbiarska 46
parafia MB Królowej Polski
28.05.2017 pon-sob 8.00-18.00
Warszawa – Praga ul. Wileńska 69
parafia MB z Lourdes
  pon-sob 8.30-17.30  
Warszawa - Bródno, ul. Wysockiego 8
parafia MB Różańcowej
19.06.2014 pon-sob 7.00-20.00,
ndz 14.30-19.00
 
Warszawa ul. Skaryszewska 12
parafia św. Wincentego Pallotiego
  pon-sob 8.30-12.30, ndz 15.00-17.30
Warszawa ul. Kobielska 10
parafia Nawrócenia św. Pawła
  powsz 9.30-18.00
Diecezja włocławska (5)
Konin, ul. św Maksymiliana 2
parafia św. Maksymiliana Kolbe
  pn-sob 7.30-18.30
Sieradz, al. Grunwaldzka 8
parafia Najśw. Serca Pana Jezusa
11.10.1999 codz. 7.30-18.00
Sieradz ul. Kolegiacka 11
parafia Wszystkich Świętych
  pon-sob 7.00-9.00  
Włocławek Plac Wolności 6
Sanktuarium MB Niezawodnej Nadziei
  codz 8.00-18.00
Zduńska Wola, ul. Kościelna 20
Bazylika pw. Wniebowzięcia NMP, Sanktuarium św. Maksymiliana Kolbe
2.04.2010 pn-sob 7.30-18.00, ndz 13.00-18.00
Archidiecezja wrocławska (9)
Namysłów ul. Kościelna 3
parafia św. Ap. Piotra i Pawła
5.04.1988 codz 7.00-18.00
Wrocław plac Katedralny 18
parafia katedralna św. Jana Chrzciciela
  pon-sob 16.00-18.00
Wrocław ul. Św. Antoniego 30
parafia św. Mikołaja oo Paulinów
od 1998 pon-pt 9.00-12.00, 15.00-18.00
Wrocław ul Bardzka 2
parafia Świętego Ducha
  pon-pt 8.00-18.00  
Wrocław, ul. Krucza 58
parafia św. Karola Boromeusza, oo. Franciszkanie
  pon-pt 7.30–17.50
Wrocław, ul. Sudecka 90
parafia św. Augustyna, oo. Kapucyni
  codz 6.00-22.00
Wrocław pl. Dominikański 2
kościół św. Wojciecha, oo. Dominikanie
  codz 7.00-19.00
Wrocław ul. Nowodworska 64
parafia Opatrzności Bożej
  pon-sob 7.30-18.00
Wrocław - Gądów ul. Horbaczewskiego 20
parafia św. Maksymiliana Kolbe
  pon-sob 7.30-18.00,
ndz 13.30-16.00
 
Diecezja zamojsko-lubaczowska (1)
Zamość ul. Kościuszki 1A
parafia Zwiastowania NMP
oo. Franciszkanów
  wt-pt 10.00-15.00
Diecezja zielonogórsko-gorzowska (6)
Głogów, pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1
parafia NMP Królowej Polski
  pon-sob 9.30-18.30
Gorzów, ul. Obotrycka 10
parafia katedralna Wniebowzięcia NMP
  codz. 8.00-18.00
Gorzów, ul. Czereśniowa 15
parafia św. Maksymiliana Marii Kolbe,
24.10.2004 pon-sob 9.30-18.00
Sulęcin, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 1
parafia św. Henryka
  pon-sob 7.00-18.30
Świebodzin, os. Łużyckie 52
parafia Miłosierdzia Bożego
2.01.2006 dni powsz 7.30-18.30
Zielona Góra, ul. Mickiewicza 14
parafia katedralna św. Jadwigi Śląskiej
  pon-sob 9.30-17.45